Tworzenie Stron WWW

TWORZENIE STRON WWW

Twoja nowoczesna i responsywna witryna.


Tworzenie Stron WWW nie musi być długim procesem ani drogą inwestycją. Projektujemy strony WWW korzystając z szablonów graficznych i mamy ich do dyspozycji ponad 1000. Każda strona jest nowoczesna, estetyczna, ma ładną szatę graficzną oraz jest przygotowana pod optymalizację SEO. Szablony są także responsywne, to znaczy, że mają wersje mobilne, które są bardzo wartościowe dla algorytmów Google. Jednak sam szablon nic nie znaczy. Najważniejsza jest przede wszystkim zawartość strony WWW. Tak na prawdę to content decyduje o wartości i pozycji strony, a także takie rzeczy jak jego rozmieszczenie czy czytelność. Z naszej strony gwarantujemy pełną optymalizację pod kątem SEO i SEM, między innymi: linkowanie, metatagi czy frazy kluczowe. Jeśli potrzebują państwo zbudować stronę od zera, oferujemy także pisanie odpowiednio zoptymalizowanych tekstów (copywriting) z zawartymi w nich frazami kluczowymi, ułatwiającymi wyszukiwanie strony w wyszukiwarce Google.

Portale internetowe


Portale internetowe, czyli projekt strony internetowej, która jest bardziej rozbudowana niż podstawowe strony internetowe to poważne przedsięwzięcie. Zlecenie, jakim jest budowa strony internetowej od zera, czyli niepowtarzalnej, customowej, a także prestiżowej strony internetowej wymaga więcej czasu niż standardowej strony. Tworzenie stron internetowych to przede wszystkim projekt strony internetowej. Projektowanie stron zaczyna się od omówienia wizji i założenia celów, a także uzgodnienia tematyki i szaty graficznej. Na tym etapie tworzenia strony internetowej od podstaw zleceniodawca musi przedstawić naszej Agencji SEO-Gdańsk całą ideę strony oraz wszystkie elementy, jakie chciałby na niej umieścić. Dzięki temu nasz programista wraz z zespołem będzie mógł wycenić stopień zaawansowania strony oraz uczciwie wycenić jej projekt. Reszta pracy należy już do nas…

Programista zabiera się za pisanie kodu struktury witryny i czekamy aż powstanie główny szkielet strony. My w tym czasie pracujemy nad głównymi tekstami na stronie. Napisanie oryginalnej i rozbudowanej strony internetowej może potrwać około 2 tygodni, w zależności od ilości dodatkowych aplikacji, elementów ruchomych, widgetów czy wtyczek. Kiedy proces projektowania strony internetowej się zakończy, można przejść do kolejnej części budowa strony internetowej. Wprowadzamy korekty i omawiamy szatę graficzną oraz schemat kolorów, a także optymalizujemy grafiki. Można umieścić napisane teksty oraz sprawdzić podstawowe funkcje strony. Projektowanie stron www, które mają autorskie rozwiązania i poszerzone funkcjonalności trwa oczywiście dłużej i wiąże się ze zwiększonymi kosztami, ale warto to zrobić dla końcowego efektu.

Najpopularniejsze kategorie:

W przypadku potrzeby zaprojektowania strony www ze sklepem internetowym, zapraszamy na naszą stronę ze sklepami internetowymi:

incro-sklepy.pl

Incro-Sklepy.pl

sklepywsieci.pl

SklepywSieci.pl

Szukasz eksperta, który umieści Twoją stronę w TOP10?

Właśnie znalazłeś!
Napisz do nas.